STRONA GŁÓWNA » ORGANIZACJA » KADRA » LOGOPEDA

Pomoce dla nauczyciela przedszkola

necio
Scenariusze zajęć, materiały multimedialne, materiały do wydruku

wychowanie przedszkolne
  Portal nauczycieli przedszkola

kula gov
  Kultura w sieci dla dzieci

lupiko
  Wyszukiwarka stron dla dzieci

przegladarka stron dla dzieci
  Przeglądarka stron dla dzieci

planeta edukacji
  Serwis edukacyjny dla dzieci w wieku 4-7 lat

dbajki
  Dbajki, bajki psychoedukacyjne, bajkoterapia, psychorozwijanki, storytelig

edux.pl
  Publikacje nauczycieli przedszkola, logopedia, terapia pedagogiczna i inne.

enauczanie
  Nowoczesne technologie i metody edukacyjne

Kalendarz imprez w Białymstoku na najbliższy okres

imprezy w Bialymstoku
  • imprezy klubowe, taneczne
  • koncerty
  • koncerty muzyki poważnej
  • wystawy, wernisaże, wydarzenia artystyczne
  • kino, teatr
  • wydarzenia sportowe i rekreacyjne
  • targi, konferencje
  • wykłady, pokazy, imprezy okolicznościowe
  • imprezy poza Białymstokiem

Parki rozrywki dla dzieci w Białymstoku

fikoland

Centrum rozrywki dla dzieci Fikoland

Pobyt w Fikolandzie wywołuje niemożliwe do powstrzymania ataki śmiechu i euforii, wzrost poziomu endorfin, dobrego samopoczucia i zadowolenia oraz nieodwracalne zmiany w mimice twarzy, objawiające się łatwym do zdiagnozowania, nieustannie szczerym uśmiechem na twarzy każdego dziecka, które przekroczy próg FIKOLANDU!

planeta urwisa
Park Rozrywki dla dzieci Planeta Urwisa

Najnowszy Park Rozrywki dla Dzieci PLANETA URWISA
to miejsce idealne dla Twojego Dziecka, w naszej sali zabaw znajduje się nowa atrakcyjna konstrukcja zabawowa, armatki pneumatyczne, profesjonalna trampolina, fantastyczne zjeżdżalnie, w tym jedna tubowa oraz wiele innych atrakcji. W naszym Parku Rozrywki sprawimy aby urodziny Twojego Dziecka były wyjątkowe i niezapomniane.

bajkoland
Centrum Rozrywki dla dzieci Bajkoland
Nasze atrakcje:

- Sala kinowa
- Strzelające armatki
- xBox Kinect dla dziewczyn taniec dla chłopaków piłka nożna, tenis, box, przygody
- Odkurzacz do piłek
- Trampolina NOWOŚĆ!
- Zjeżdżalnie
- Bajkowe postacie
- Karaoke
- Dyskoteki
- Malowanie twarzy
- Fontanna na piłeczki

psotnik
Centrum Rozrywki dla dzieci Psotnik
Psotnik jest jedną z największych sal zabaw dla dzieci w Białymstoku. Z naszych atrakcji mogą korzystać dzieci w wieku 1-12 lat. Zapewniamy swoim małym gościom pełną niezapomnianych wrażeń przygodę, zabawę, ruch, naukę i rozwój.

kinderplaneta
Plac Zabaw Kinderplaneta to najlepsze miejsce, aby spędzić wspaniałe chwile i świetnie się bawić! Uśmiechnięte animatorki czekają na głodne przygód dzieci i ich rodziców.

Dla najmłodszych klientów przygotowaliśmy specjalny placyk z miękkimi zabawkami i basenem z kulkami. Nieco starsi mogą sprawdzić swoje umiejętności na konstrukcji z przeszkodami, a zmagania zakończą zjeżdżając do suchego basenu. Dziewczynkom na pewno do gustu przypadnie domek z przyjaznym kotkiem na kominie, a chłopcy szaleć będą na konstrukcji do wspinaczki.

donopa

Danske Poland. Dmuchane atrakcje dla dzieci

Epoka sterowców minęła, były ogromne i niebezpieczne, nasze dmuchańce są przyjazne i bezpieczne, dzięki gwarancjom, atestom i możliwościom serwisowania. Pozwól sobie na pewność, niebo pełne dmuchawców.