STRONA GŁÓWNA » STREFA DZIECI

dzieci z przedszkola

Strona dla dzieci

Drogie Dzieci, to jest strona przeznaczona dla Was!  Tutaj znajdziecie ciekawe materiały zamieszczone na stronach internetowych  dla dzieci. Na stronach gry dla dzieci możecie wybrać interesującą grę i zagrać. Kto lubi czytać wiersze może je czytać zarowno w języku polskim jak i angielskim. Napewno lubicie słuchac piosenek w wykonaniu dziecięcych zespołów jak i znanych piosenkarzy. Możecie też zaśpiewać sami z podkładem muzycznym na stronie z karaoke. Bajki oglądacie w programach telewizyjnych. Tutaj możecie obejrzeć te ktore najbardziej lubicie.  Jak już wysłuchacie piosenek możecie zająć się rysowaniem i malowaniem obrazków ściągniętych z internetu lub wykorzystać pomysly zamieszczone w internecie na wspólne zabawy ruchowe. A na koniec wysluchajcie kołysanek lub zasypianek, które pomogą wam w miłej atmosferze zasnąć.